مرکز جراحی محدود خيريه دارالشفاء حضرت ام البنین (ع)

مرکز جراحی محدود خيريه دارالشفاء حضرت ام البنین (ع)

معرفی


خيريه حضرت ام البنين (ع) در سال 1387 توسط جمعي ازخادمين حضرت سيد الشهدا(ع) در سالروز ميلاد با سعادت حضرت ابوالفضل (ع) به نام مادر گراميشان افتتاح گرديد. اين مرکز که درزميني به مساحت 750 مترمربع و در پنج طبقه با زيربناي 3200 متر مربع قرار دارد در زمينه تخصص هاي درمانگاهي اعم از چشم پزشکي، اعصاب، گوش و حلق و بيني، زنان، اطفال و... در حال سرويس دهي به مردم اصفهان به خصوص ساکنين منطقه پرجمعيت پشت کشتار طوقچي مي باشد.

اين خيريه توسط آقايان: سيدمحمود ميرهندي، جواد بهمن پور، مهندس رحمت اله بازرگان، علي جامي، منصورباب اسلام، مهندس بديعي، سيدعبدالوهاب سهل آبادي، رسول مسماريان، محمد توکل، نيلفروشان و داوري اداره مي شود. درحال حاضربخش دندانپزشکي اين خيريه با پيشرفته ترين سيستم ها فعال مي باشند و به زودي آزمايشگاه آن نيز به بهره برداري خواهد رسيد. بخش هاي دياليز خيريه نيزدرحال تجهيز است. 
اين مرکز بر اساس برنامه توسعه خود در حال ساخت مجموعه اداري براي استفاده بيشتر از فضاي درماني مي باشد.
مسئولين خيريه معتقدند انجمن هاي خيريه هر چه براي اعتلاي کيفي و کمي خدمات خود تلاش کنند به همان نسبت نيزاعتماد مردم را جلب مي کنند. استفاده بهينه از رسانه هاي گروهي براي حساس سازي مردم نسبت به حفظ سلامت خود، محور ديگري است که مورد تأکيد مسؤولين اين انجمن مي باشد. 
مسؤولين خيريه همچنين از مديران ادارات دولتي انتظار دارند در صدور مجوزهاي لازم به بنيادها و انجمن هاي خيريه بيش از پيش همکاري و تعامل مبذول نمايند.

خدمات قابل اعتماد


مدیران خیریه دارالشفاء ام البنین(ع) در تلاشند که ضمن ارائه خدمات مطلوب به همشهران عزیز، در امور خیریه هم پیشرو باشند و تمام تلاش خود را برای انجام امور خیریه ای در استان اصفهان به کار می گیرند و در جهت خدمت رسانی به همشهریان از تلاش نمی ایستند.

واحد دیابت خیریه دارالشفاء حضرت ام البنین(ع) با کادرپزشکی مجرب حدود3هزار بیمار دیابتی را تحت پوشش خود قرار داده است.
روزانه حدود 40 نفر بیمار دیابتی در این مرکز ویزیت می شوند. پزشکان دیابت این مرکز: سرکارخانم دکتر نرگس فرزادنیا و جناب آقای دکتر منصور خالقی می باشند که در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 12 در واحد دیابت درمانگاه حضور دارند.
 
یك مجموعه استاندارد با پرسنل مجرب و دستگاه هاي پيشرفته در انجام آزمايشات سرپایی و باليني فعاليت دارند.
بخش هاي هماتولوژي، پاتولوژی و سیتولوژی، بيوشيمي اختصاصي، سرولوژي، ايمونولوژي و هورمون شناسي، ميكرب شناسي و بانك خون، امكان تشخيص قطعي بسياري از بيماري ها را امكانپذير نموده است. اين بخش در طبقه دوم قرار دارد و در سـه شيفت صبح و عصر فعال مي باشد.
 
كلينيك دندانپزشكي خیریه دارالشفاء ام البنین(ع) در رشته هاي عمومي و تخصصي دندانپزشكي از سال 87 شروع به كار نموده است.
اكنون با امكانات مجهز در تمام ايام هفته (به جز روزهای تعطیل) و در دو شيفت صبح و عصر با تعيين وقت قبلي در خدمت مراجعين محترم مي باشد. در حال حاضر كليه درمان هاي عمومي و تخصصي دندانپزشكي، ايمپلنت انجام می شود و خدمات سرپايي با بهترين كيفيت ارائه مي گردد.
 

خدمات پزشکی


در خیریه دارالشفاء ام البنین(ع) خدمات پزشکی زیر ارائه می شود و ما به صورت مستمر در تلاشیم که کیفیت خدماتمان را ارتقا دهیم و با بررسی نیازهای همشهریان عزیز مشغول طراحی و ساخت دپارتمان های جدید برای کلینیک هستیم.

پزشکان عمومی و متخصص

با تعیین وقت قبلی هر روزه می توانید از پزشکان عمومی و متخصصی در تخصص های مختلف استفاده کنید.
 

آزمایشگاه

در آزمایشگاه کلینیک امكان تشخيص قطعي بسياري از بيماري ها را امكانپذير است.
 

مراقبت های اظطراری

خیریه دارالشفاء ام البنین(ع) با تجهیز کامل اتاق احیا می تواند در مواقع ضرری خدمات اورژانسی به همشهریان ارائه نماید.
 

چک آپ روزانه و تزریقات

در کلینیک کلیه چک آپ های عمومی، تزریقات و پانسمان انجام می شود.
 

چشم پزشکی

در کلینیک کلیه خدمات چشم پزشکی و معاینات پزشکی راهنمایی و رانندگی انجام می شود.
 

داروخانه

در داوخانه کلینیک می توانید از کلیه خدمات دارویی برای اخذ نسخ پزشکی استفاده کنید.

مدیران خیریه


حجت الاسلام میرهندی

رئیس هیئت مدیره

رسول مصماریان

نائب رئیس هیئت مدیره

جواد بهمن پور

مدیرعامل

تقدیر از مسئولین مرکز جراحی محدود خيريه دارالشفاء حضرت ام البنين (ع)

 


اوّلین همایش تجلیل از انجمن‌‌های خیریه بهداشتی‌درمانی استان اصفهان

اوّلین همایش تجلیل از خدمات انجمن‌‌های خیریه بهداشتی‌درمانی استان اصفهان همزمان با سی‌وهشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مصادف با سیزدهم بهمن 1395 در تالار همایش‌‌های مؤسسة تحقیقات و نشر معارف اهل‌‌البیت(ع) اصفهان با همکاری مجمع خیّرین سلامت کشور، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و استانداری اصفهان برگزار شد.
هدف همایش، تجلیل و تکریم از چهل انجمن خیریه فعال در عرصة سلامت و همچنین نکوداشت جناب آقای حاج سیّد رضا نیّری، دبیرکل مجمع خیّرین سلامت کشور و تقدیر و تشکر از اعضای هیئت‌مدیره مجمع خیّرین سلامت استان اصفهان بود.
    

آدرس، فاکس، تلفن، پیامک، پست الکترونیک، سایت


 

آدرس
 اصفهان، میدان قدس، خ مصلی، مقابل حسینیه ام البنین(ع)، پلاک 14
شماره تلفن 03134473060
فاکس  
پست الکترونیک omolbanincharity.esf@gmail.com
سایت https://omolbanin.org/