مرکز بهداشتی درمانی و دارالشفاء امام زاده ابوالعباس خوراسگان

مرکز بهداشتی درمانی و دارالشفاء امام زاده ابوالعباس خوراسگان

معرفی 


دارالشفاي خيريه امامزاده ابوالعباس خوراسگان درسال 1382با هدف کمک درامر درمان بيماران به ويژه بيماران بي بضاعت تأسيس گرديده است و درحال حاضر با مسؤوليت آقايان دکتر احمد سبحاني، عباس قدرخواه، رضا قيصري، مهندس اکبر عادل مرام، دکترعلي سهياي مهر، دکتر حسين سعيديان فر و مهدي کيوان آرا اداره مي شود. 

ساختمان اين مرکز درچهارطبقه احداث گرديده که هرطبقه حدوداً 800مترمربع مساحت دارد. دو طبقه آن به امور درماني و دو طبقه ديگر نيز به امورفرهنگي و کتابخانه اختصاص دارد. خدمات خيريه امامزاده ابوالعباس در بخش درماني شامل پزشک عمومي تا فوق تخصص، دندانپزشکي، فيزيوتراپي، تزريقات و نوارقلب مي باشد.
اين خيريه براي توسعه بخش دارالشفاء احداث ساختمان جديد را در مجاورت دارالشفاء دردست اقدام دارد که در صورت اتمام مرکزفرهنگي دارالشفاء از دو طبقه فوقاني ساختمان فعلي به اين بناي نوسازمنتقل خواهد شد و سپس از فضاي دو طبقه تخليه شده براي توسعه و گسترش بخش هاي دارالشفا استفاده خواهد شد. مسؤولين دارالشفاي خيريه امامزاده ابوالعباس معتقدند در امر بهداشت و درمان لازم است برنامه ها و نيازهاي بهداشتي درماني استان از راه هاي مختلف همچون :برنامه هاي تلويزيوني، برگزاري همايش ها و نشست هاي شهرستاني، تشريح و کمک هاي خيرين در جهت نيازهاي اصلي بهداشتي و درماني استان هدايت شود تا از اتلاف سرمايه ها در موارد غيرضروري و موازي جلوگيري شود. همچنين از مسؤولين مرتبط با امور بهداشتي و درماني انتظار مي رود که در انعقاد قراردادها با مراکز درماني خيريه همکاري بيشتر داشته باشند و از ارايه حمايت هايي اعم از مالي، علمي و معنوي به اين مرکز دريغ ننمايند.

تقدیر از مسئولین مرکز بهداشتی درمانی و دارالشفاء امام زاده ابوالعباس خوراسگان


اوّلین همایش تجلیل از انجمن‌‌های خیریه بهداشتی‌درمانی استان اصفهان

اوّلین همایش تجلیل از خدمات انجمن‌‌های خیریه بهداشتی‌درمانی استان اصفهان همزمان با سی‌وهشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مصادف با سیزدهم بهمن 1395 در تالار همایش‌‌های مؤسسة تحقیقات و نشر معارف اهل‌‌البیت(ع) اصفهان با همکاری مجمع خیّرین سلامت کشور، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و استانداری اصفهان برگزار شد.
هدف همایش، تجلیل و تکریم از چهل انجمن خیریه فعال در عرصة سلامت و همچنین نکوداشت جناب آقای حاج سیّد رضا نیّری، دبیرکل مجمع خیّرین سلامت کشور و تقدیر و تشکر از اعضای هیئت‌مدیره مجمع خیّرین سلامت استان اصفهان بود.
   

آدرس، فاکس، تلفن، پیامک، پست الکترونیک، سایت


 

آدرس
 اصفهان، خوراسگان، ابتداي خيابان جي شرقي، کوي بسيج، جنب امامزاده ابوالعباس (ع)
شماره تلفن  
فاکس  
پست الکترونیک D-abolabas@yahoo.com 
سایت