دارالشفاء حضرت جواد الائمه (ع)

دارالشفاء حضرت جواد الائمه (ع)

معرفی


دارالشفاء حضرت جواد الائمه(ع) وابسته به موسسه خیریه جوادالائمه(ع) در سال 1378با هدف ارائه خدمات فرهنگی، مذهبی، بهداشتی و درمانی همچنین برگزاری مراسم مذهبی و کمک به نیازمندان با همت حاج اکبر طلائی مینائی، حاج رضا ابراهیم شریف، حاج حسین کشانی، حاج حسین بت شکن، حاج اکبر عندلیب، حاج محمد علی شهروز، امیرحسین معظم، دکتر علی وثوقی، دکتر منوچهر وثوقی، حاج مهدی غیور تأسیس شد.

این مؤسسه اشامل دو ساختمان حسینیه در زمینی به وسعت هزار متر مربع و زیربنای دو هزار متر مربع و دارالشفای حضرت جواد الائمه(ع) دارای 300 متر مربع عرصه و یک هزار و 200 متر مربع ساخت می باشد و در سه طبقه مشغول به کار است.

روزگاری درمانگاه جواد الائمه، چهار طبیب داشته و امروز 40 پزشک در بخش های دندان پزشکی، چشم، گوش، اطفال، پوست، عفونی، ارتوپدی، عمومی، زنان و زایمان همچنین 30 کادر اداری به مردم خدمت رسانی می کنند.

هر آجر، دیوار و نمای ساختمان خیریه جواد الائمه(ع)، نشان از نام و چهره خیرانی که دست در دست هم دادند تا قطره ها جمع و دریا که هیچ اقیانوسی شوند تا نامی نیک حتی زمانی که در قید حیات نیستند از خود برجای بگذارند و اعلام کنند تا انسان های نیک هستند نیکی ادامه خواهد داشت.

این مرکز با توجه به اینکه در موقعیت مکانی خاصی مستقر است (نزدیک به میدان امام و ابنیه تاریخی و گردشگری) علاوه بر مراجعین از نقاط مختلف شهر، مراجعینی نیز از مسافران نوروزی و بعضاً گردشگران دارد و لذا جلب رضایتمندی به مراجعین تا حد امکان از اولویت های این مرکز است و لذا این خیریه از مسؤولین محترم تقاضا دارد ضمن فراهم نمودن تسهیلات لازم موسسه را در جهت تحقق اهداف مربوطه یاری فرمایند.

اعضاء هيأت مديره


حاج اکبر طلامينايي

رييس هيأت مديره

حاج رضا ابراهيم شريف

نايب رييس هيأت مديره 

حاج حسين کشاني

مديرعامل 

حاج حسين بت شکن

خزانه دار

حاج اکبر عندليب

عضو اصلي

حاج محمد علي شهروز

عضو اصلی

اميرحسين معظم

عضو اصلی

دکترعلي وثوقي

عضو علي البدل 

دکترمنوچهروثوقي

عضو علی البدل

حاج مهدي غيور

بازرس

تقدیر از مسئولین دارالشفاء حضرت جواد الائمه (ع)

 


اوّلین جشنواره تجلیل از خیّرین و واقفین عرصه سلامت

اوّلین جشنوارۀ تجلیل از خیّرین و واقفین عرصۀ سلامت استان اصفهان در 13رجب1431 (8تیر 1385) در باغ‌موزۀ چهلستون اصفهان همزمان با ایام ولادت باسعادت مولی الموحدین حضرت امیرالمؤمنین علی(ع) برگزار شد. 

در پایان، مراسمِ تجلیل از 110نفر از چهره‌‌های ماندگار حوزة سلامت، خیّرین برتر و واقفین عرصة سلامت استان اصفهان با دعوت از مقام عالی وزارت جناب آقای دکتر محمد باقری لنکرانی، نمایندة ولیّ ‌فقیه در استان و امام‌جمعة اصفهان، حضرت آیت‌الله طباطبایی‌‌نژاد و استاندار محترم، آقای سیّد مرتضی بختیاری بر روی جایگاه، همراه با اهدای لوح تقدیر، تندیس ویژة مراسم، مدال حامی سلامت و هدیة سفر تشرّف به محضر حضرت علی بن موسی الرضا(ع) انجام پذیرفت.

   

دومین جشنواره تجلیل از خیّرین و واقفین عرصه سلامت استان اصفهان

دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در راستای تجلیل و تقدیر از خدمات خیّرین عرصۀ سلامت استان، دومین جشنوارۀ تجلیل از واقفین و خیّرین عرصۀ سلامت را در تاریخ نهم شهریور 1391 با حضور حضرت آيت‌الله ناصری، جمعی از روحانیون معزّز، قائم‌مقامِ وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در امور مجلس، رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، مسئولان و مدیران استانی و دانشگاهی، تعدادی از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و جمع کثیری از خیّرین عرصۀ سلامت استان برگزار و از خدمات بیش از یکصد خیّرِ عرصۀ سلامت استان، در سه رده (نام‌آوران، چهره‌های ماندگار و خیّرین برتر) با اهدای لوح و تندیس جشنواره، تجلیل کرد. 

در پایان، مراسمِ تجلیل از 100 نفر از چهره‌‌های ماندگار حوزه سلامت، خیّرین برتر و واقفین عرصه سلامت استان اصفهان با دعوت از معاون محترم مقام عالی وزارت، نماینده ولیّ ‌فقیه در استان و امام‌جمعه اصفهان حضرت آیت‌الله طباطبایی‌‌نژاد و نماینده محترم استاندار بر روی جایگاه، همراه با اهدای لوح تقدیر، تندیس ویژه مراسم، مدال حامی سلامت و هدیه سفر تشرّف به محضر حضرت علی بن موسی الرضا(ع) انجام پذیرفت.

اوّلین همایش تجلیل از انجمن‌‌های خیریه بهداشتی‌درمانی استان اصفهان

اوّلین همایش تجلیل از خدمات انجمن‌‌های خیریه بهداشتی‌درمانی استان اصفهان همزمان با سی‌وهشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مصادف با سیزدهم بهمن 1395 در تالار همایش‌‌های مؤسسة تحقیقات و نشر معارف اهل‌‌البیت(ع) اصفهان با همکاری مجمع خیّرین سلامت کشور، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و استانداری اصفهان برگزار شد.
هدف همایش، تجلیل و تکریم از چهل انجمن خیریه فعال در عرصة سلامت و همچنین نکوداشت جناب آقای حاج سیّد رضا نیّری، دبیرکل مجمع خیّرین سلامت کشور و تقدیر و تشکر از اعضای هیئت‌مدیره مجمع خیّرین سلامت استان اصفهان بود.
   

آدرس، فاکس، تلفن، پیامک، پست الکترونیک، سایت


آدرس اصفهان، چهارراه شکرشکن، اول خيابان نشاط، دارالشفاء حضرت جواد الائمه (ع)
تلفن  03132210548
تلفن مدیریت 03132221963 
فاکس 03132236771
ساعات کاری شنبه الی چهارشنبه  7:30 الی 14:30 ، پنجشنبه 7:30 الی 13
پست الکترونیک javadolaeme@yahoo.com
تلگرام  
سایت https://emamjavadcharity.persianblog.ir/