پیام تسلیت مدیرعامل درپی درگذشت حاج سیدعباس پورهاشمی

پیام تسلیت مدیرعامل درپی درگذشت حاج سیدعباس پورهاشمی

بسم الّله الرحمن الرحیم
إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ 
رِجَالٌ لَا تُلْهِيهِمْ تِجَارَةٌ وَلَا بَيْعٌ عَنْ ذِكْرِ اللَّهِ وَإِقَامِ الصَّلَاةِ وَإِيتَاءِ الزَّكَاةِ يَخَافُونَ يَوْمًا تَتَقَلَّبُ فِيهِ الْقُلُوبُ وَالْأَبْصَارُ (نور/37)
مردانى كه نه تجارت و نه داد و ستدى، آنان را از ياد خدا و برپا داشتن نماز و دادن زكات، به خود مشغول نمى‌دارد، و از روزى كه دلها و ديده‌ها در آن زيرورو مى‌شود مى‌هراسند.
 این بار پیام « ارجعی الی ربک»  را یار محرومان، خدمتگزار مخلص، ساعی وپرتلاش، مرحوم حاج سیدعباس پورهاشمی(ره) لبیک گفت
عاش سعید اومات سعیدا 
او عمر بابرکت خود را در راه رسیدگی به امور محرومان و نیازمندان در دوران خدمتگزاری در کمیته امام (ره) و مجمع خیرین سلامت کشور و گسترش فرهنگ خیر، مصروف نمود و کارنامه خود را مشحون از خدمات ارزشمند و رضایتمندی امام زمان «عجل الله تعالی فرجه الشریف» قرار داد. 
تلاش در جهت فراهم نمودن تسهیلات امور درمان و گسترش امکانات نظام سلامت موهبتی بود الهی که نصیب این سید عالی مقام و بنده با اخلاص خداوند متعال گردید.
تعبد، عبودیت، خودساختگی، اخلاق، تقوی، خویشتن داری و خلوص نیت از صفات بارز این نیکوکار عالی مقام و خادم نظام سلامت جامعه بود.
به یقین روح پاک وی، در جوار رحمت واسعه الهی و اجداد طاهرینش متنعم و بهره مند از فیوضات رحمانی خواهد بود.
اینجانب این ضایعه اسفناک و جبران ناپذیر را به خانواده محترم داغدار، دبیرکل محترم و اعضای محترم مجمع خیرین سلامت کشور، و جامعه خیرین و همه مدیران و خیرین سلامت سراسر کشور و همچنین خیرین و محرومانی که پدری مهربان و یاوری دلسوز را از دست داده اند تسلیت می گویم و برای بازماندگان، دوستان و نزدیکانش در این مصیبت عظمی صبر جمیل و اجر جزیل از خداوند متعال مسئلت می نمایم. 
سید حسین رضازاده
مدیرعامل مجمع خیرین سلامت اصفهان