پیام تسلیت مدیرعامل درپی درگذشت حاج کریم پوستی

پیام تسلیت مدیرعامل درپی درگذشت حاج کریم پوستی

بسم الّله الرحمن الرحیم
إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ 
رِجَالٌ لَا تُلْهِيهِمْ تِجَارَةٌ وَلَا بَيْعٌ عَنْ ذِكْرِ اللَّهِ وَإِقَامِ الصَّلَاةِ وَإِيتَاءِ الزَّكَاةِ يَخَافُونَ يَوْمًا تَتَقَلَّبُ فِيهِ الْقُلُوبُ وَالْأَبْصَارُ (نور/37)
مردانى كه نه تجارت و نه داد و ستدى، آنان را از ياد خدا و برپا داشتن نماز و دادن زكات، به خود مشغول نمى‌دارد، و از روزى كه دلها و ديده‌ها در آن زيرورو مى‌شود مى‌هراسند.
 این بار پیام « ارجعی الی ربک »  را پیشکسوت خیرین، مرد همت و باورها، مرحوم حاج کریم پوستی لبیک گفت.
عاش سعید اومات سعیدا 
او عمر بابرکت خود را در راه رسیدگی به امور محرومان و نیازمندان و بنیانگذاری مجموعه صادقیه اصفهان و گسترش فرهنگ خیر، مصروف نمود و کارنامه خود را مشحون از خدمات ارزشمند و رضایتمندی امام زمان «عجل الله تعالی فرجه الشریف» قرار داد. 
تلاش در جهت فراهم نمودن تسهیلات امور درمان و گسترش امکانات جهت سالمندان، موهبتی بود الهی که نصیب این خیر نیکوکار و بنده با اخلاص خداوند متعال گردید.
خودساختگی، اخلاق، خویشتن داری و خلوص نیت از صفات بارز این خدمتگزار در عرصه نیکوکاری بود.
به یقین روح پاک وی، در جوار رحمت واسعه الهی متنعم و بهره مند از فیوضات رحمانی خواهد بود.
اینجانب این ضایعه اسفناک و جبران ناپذیر را به خانواده محترم داغدار، و اعضای هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت استان اصفهان ، هیئت مدیره انجمن صادقیه اصفهان و همچنین سالمندان که پدری مهربان و یاوری دلسوز را از دست داده اند تسلیت می گویم و برای بازماندگان، دوستان و نزدیکانش در این مصیبت صبر جمیل و اجر جزیل از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

سید حسین رضازاده
مدیرعامل مجمع خیرین سلامت اصفهان
1399/08/25