پیام تسلیت مدیرعامل مجمع درپی درگذشت دکتر حسین یقینی

پیام تسلیت مدیرعامل مجمع درپی درگذشت دکتر حسین یقینی

بسم الله الرحمن الرحیم
رِجَالٌ لَا تُلْهِيهِمْ تِجَارَةٌ وَلَا بَيْعٌ عَنْ ذِكْرِ اللَّهِ وَإِقَامِ الصَّلَاةِ وَإِيتَاءِ الزَّكَاةِ يَخَافُونَ يَوْمًا تَتَقَلَّبُ فِيهِ الْقُلُوبُ وَالْأَبْصَارُ (نور/37)
خانواده محترم و معزز مرحوم دکتر حسین یقینی (ره) و سایر بازماندگان داغدار
درگذشت شخصیتی والامقام، چهره ماندگار علمی و هنری اصفهان، خیری نامدار، استاد پیشکسوت دانشکده داروسازی دانشگاه اصفهان، مرحوم خلد آشیان دکتر حسین یقینی که  خدمات ارزشمند و بی بدیل آن فرهیخته گرانمایه در دوران حیات بابرکت خود به جامعه علمی و فرهنگی  ارائه نمود، موجب تأثر و تألم فراوان گردید.
بدون شک  خدمات ارزشمند این شخصیت شاخص و عالی مقام در حوزه علم، هنر، و تألیفات بی بدیل و  فعالیت های اجتماعی آن فرزانه از باقیات الصالحات او محسوب خواهد شد.
اخلاص، اخلاق نیکو، دستان سخاوتمند، محبت های بی منت و بی هیاهوی ایشان، برای همیشه در یاد و خاطره بازماندگان و دوستان ایشان جاودانه خواهد ماند.
از خداوند متعال برای آن شخصیت والامقام و خادم علم و هنر  علوّ درجات و حشر با ائمه معصومین علیهم السلام و بهترین پاداش صالحان و بهره مندی از عنایات خاصه ولی اللّه الاعظم حضرت مهدی (ع) را درخواست نموده و صبر و شکیبائی و طول عمر برای بازماندگان و یاران آن شخصیت گرانقدر را آرزومندم.روحش شاد و یادش گرامی باد.

سید حسین رضازاده
مدیرعامل مجمع خیرین سلامت اصفهان
1400/02/26