افتتاح و بهره برداری از دستگاه سیتی انژیو گرافی بیمارستان چمران

افتتاح و بهره برداری از دستگاه سیتی انژیو گرافی بیمارستان چمران

مرکز تصویر برداری بیمارستان چمران اصفهان بازسازی و به دستگاه سیتی آنژیو گرافی مجهز شد.
فرآیند نوسازی مرکز تصویر برداری بیمارستان چمران به اهتمام شرکت تولیدی متین پیروز سپاهان به مدیریت نیکوکار ارجمند خیر حوزه سلامت جناب آقای مرتضی یوسفی در سال 1400/03/05 انجام گردید و در مورخ 1401/07/29 با حضور ریاست محترم دانشگاه علوم پزشمی اصفهان، مدیرعامل مجمع خیرین سلامت استان اصفهان، ریاست اتاق بازرگانی اصفهان و شخصیت های عالی رتبه و مدیران و کادر پزشکی بیمارستان چمران به بهره برداری رسید. 
در ادامه آئین افتتاحیه، به منظور تقدیر از خدمات خیر این مجموعه، لوح های تقدیر و هدایای نفیسی به  جناب آقای مرتضی یوسفی اهداء گردید.
رئیس بیمارستان چمران در آیین افتتاح این مرکز گفت: دستگاه سیتی آنژیو گرافی با هزینه شش میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومانی خریداری و تجهیز شده است.
سید علیرضا حسینی با بیان اینکه این دستگاه سی آنژیو‌های کرونری را انجام می‌دهد افزود: نمونه‌های موجود این دستگاه روزانه ۲۰ تا ۲۵ انژیو انجام می‌دهد که این دستگاه ظرفیت آنژیو تا ۷۰ بیمار را نیز دارد.
دکتر حسینی با بیان اینکه پیش بینی می‌شود هر بیمار به مدت ۱۵ روز در نوبت استفاده این دستگاه قرار گیرند ادامه داد: هزینه استفاده از این دستگاه برای هر بیمار یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است.