مؤسسه خیریه دیابت اصفهان

مؤسسه خیریه دیابت اصفهان

مؤسسه خیریه دیابت اصفهان

 

 

موسسه خیریه دیابت اصفهان در سال 1378 به وسیله هیئت موسس مرکب از اساتید دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، پزشکان و کارشناسان بهداشتی و درمانی و خانواده های دیابتی با هدف ارایه ی خدمات مناسب پزشکی و بهداشتی درمانی و حمایتی به بیماران دیابتی و همچنین ایجاد تسهیلات برای تأمین ارتقای سطرح سلامت این عزیزان تشکیل و با تأیید اداره ی کل امور اجتماعی استانداری اصفهان به شماره ی 976 ثبت نیروی انتظامی و ثبت اسناد شد.
این مؤسسه خدمات خود را از طریق بسته های آموزشی در قالب کنترل، آموزش و پیشگیری از بیماری دیابت و جلوگیری از عوارض زودرس و دیررس دیابت به بیماران ارایه می دهد.
مؤسسه ی خیریه دیابت اصفهان خدمات زیادی هم در زمینه ی درمانی و هم در زمینه فرهنگی و رفاهی ارایه می دهد که برگزاری اردوهای آموزشی، زیارتی، و ارایه ی خدمات  تفریحی و گردشگری، بازدید و دلجویی از مددجویان در منازل، تهیه و توزیع دستگاههای اندازه گیری قند خون و انسولین با قیمت پایین و همچنین انجام تست خون برای تشخیص وضعیت خون بیماران و برگزاری همایش های علمی آموزشی به مناسبت های مختلف ، نظیر روز جهانی دیابت از جمله ی این فعالیت هاست.
از آنجا که دیابت بیماری فراگیر شابع و پرهزینه است شعار موسسه " آموزش، کنترل و پیشگیری از دیابت " بود تا افراد در معرض خطر به آن مبتلا نشوند. افراد مبتلا با کنترل بیماری دچار عوارض نشوند و با درمان مناسب از زندگی با کیفیت مناسب برخوردار شوند.
این موسسه دارای هیئت امنا مرکب از اساتید، خیرین و معتمدین اصفهان و همچنین هیئت مدیره با هفت نفر عضو و یک نفر بازرس می باشد و هر دو سال یکبار پروانه موسسه تمدید شده است.
 
آدرس : اصفهان - چهارراه شکرشکن - طبقه فوقانی حسینیه و دارالشفاء حضرت جواد الائمه (ع)
تلفن: 03132239329  و  03132239330
پست الکترونیک: diabetes_ngo@yahoo.com و diabetes.isf@gmail.com
 
مؤسسه خیریه دیابت اصفهان