پیام تسلیت مدیرعامل مجمع خیرین سلامت درگذشت سیدحسین سیدنا

پیام تسلیت مدیرعامل مجمع خیرین سلامت درگذشت سیدحسین سیدنا

در پی درگذشت چهره ماندگار عرصه سلامت، زنده یاد مرحوم حاج سیدحسین سیدنا پیام تسلیتی از سوی مدیرعامل مجمع خیرین سلامت استان اصفهان صادر گردید؛
بسم الله الرحمن الرحیم
قال رسول الله ﷺ
من مات على حب آل محمدمات شهیدا الاومن مات على حب آل محمدمات مغفورا له الا 
ومن مات على حب آل محمدمات تائبا الا و من مات على حب ال محمد مات مؤمنا مستكمل الايمان
خانواده محترم سیدنا و کلیه وابستگان داغدار
فقدان شخصیتی خدمتگزار، مرحوم خلد آشیان حاج سید حسین سیدنا  را خدمت خانواده و آقازاده محترم و جامعه خیرین تسلیت عرض نموده و برای آن فقید سعید، غفران واسعه الهی و حشر با حضرات معصومین علیهم السلام را مسالت می نمایم.
انسان هایی که واژه خدمت و مهربانی در وجودشان عجین بوده و در جمع یاران و دوستان نقش محوری داشته اند، آثار وجودی شان برای همیشه در خاطر بازماندگان و دوستان جاودانه خواهد ماند.
ایشان نمونه بارزی از ایثار مالی در مسئولیت های اجتماعی و درخشش سخاوتمندانه در خیریه های اصفهان را در منظر همگان قرار داده و در طول سالیان متمادی، خدمات ارزشمندی در ارتقاء خدمات عرصه سلامت را ارائه نمودند.
بدون شک خدمات برجسته و خالصانه این بزرگ مرد موجب سعادت ابدی، نیل به حیات طیبه و ہمجواری با حضرات معصومین علیهم السلام در بهشت برین خواهد بود .
«اللهم إنالانعلم منه إلا خيرا وأنت أعلم به منا اللهم إن كان محسنا فزد في إحسانه وإن كان مسيئا فتجاوز عنه واغفرله اللهم اجعله عندك في أعلى عليين واحشره مع محمد و آله الطاهرين»
یادش گرامی
راهش پر رهرو باد
سیدحسین رضازاده
مدیرعامل مجمع خیرین سلامت استان اصفهان
اردیبهشت 1402