جلسه هیات مدیره به میزبانی خیریه مولود بهشتی کعبه

جلسه هیات مدیره به میزبانی خیریه مولود بهشتی کعبه

جلسه هیات مدیره مجمع خیرین سلامت استان اصفهان به میزبانی خیریه مولود بهشتی کعبه در با حضور خیرین حوزه سلامت به اتفاق اعضای هیات مدیره در بیمارستان شهید بهشتی صبح پنجشنبه مورخ 1402/09/23 ساعت 7 صبح به صرف صبحانه کاری تشکیل گردید
ابتدا آیاتی از کلام الله مجید قرائت شد
سپس سرود جمهوری اسلامی توسط اتاق فرمان پخش گردید. در ادامه به مناسبت ایام فاطمیه آقای حاج جواد بهمن پور با اشعار و ذکر مصیبت حضرت فاطمه الزهرا مدعوین را به فیض رساندند.
سپس آقای سیدمرتضی میرلوحی از طرف خیریه میزبان، ضمن خیرمقدم به خیرین محترم گزارشی از اهم فعالیت های خیریه مولود بهشتی کعبه درخصوص فعالیت های انجام شده در حوزه های مددکاری، احیای بخش های NICU و سایر بخش های بیمارستان که نیاز به مساعدت خیرین جهت بازسازی داشته را ارائه نموده و گزارش مبسوطی از احداث پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی حضرت خدیجه کبری(س) با زیربنای 3200 مترمربع که با بهترین مصالح و طراحی اجرا گردیده و ان شاءالله در سال جاری مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.
در ادامه آقای سیدحسین رضازاده مدیرعامل مجمع خیرین سلامت اصفهان، ضمن عرض تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه الزهرا(س) و تقدیر و تشکر از فعالیت های انجام شده توسط هیئت مدیره خیریه میزبان، درخصوص برنامه های دردست اقدام خصوصاً برگزاری جشنواره تجلیل از خیرین در بهمن ماه سال جاری گزارشی به حضار ارائه نمودند و ابراز امیدواری کردند که ان شاءالله با همکاری همه انجمنها و موسسات درخصوص ارسال اطلاعات درخواستی به دبیرخانه مجمع و ظرفیت های تعیین شده برای تجلیل از خیرین در چهار بخش معرفی شده، بتوانیم گام مهمی در جهت گسترش فرهنگ نیکوکاری در حوزه سلامت و تکریم از خیرین این عرصه برداریم.
حاج جواد بهمن پور

حاج جواد بهمن پور مرثیه اهل بیت(ع)
سیدمرتضی میرلوحی

سیدمرتضی میرلوحی
سخنرانی سیدحسین رضازاده

سخنرانی حاج سیدحسین رضازاده
سپس سرکارخانم دکتر صفورا روح الامین گزارشی از خدمات بیمارستان شهید بهشتی درحوزه زنان، باروری و ناباروری و ظرفیت های ایجاد شده در بخش های مختلف بیمارستان ارائه نمودند. در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های خیرین محترم در این بیمارستان، درخصوص همکاری همه جانبه برای رفع کمبودها اقدامات موثری در کنار مدیریت بیمارستان انجام شده است.
تقدیر و تشکر از فعالیت های خیرین سلامت در احداث کلینیک تخصصی و فوق تخصصی حضرت خدیجه کبری(س) و اینکه با تمام تلاش و بهترین مصالح و طراحی زیبا این مجموعه در حال تکمیل نهایی و ان شاءالله بهره برداری خواهد بود که پس از افتتاح مجموعه کلینیک های تخصصی مورد نیاز برای درمان سرپایی بانوان اصفهانی در این مجموعه دیده شده است.
در ادامه آقای حاج احمد فامیل دردشتی رئیس هیات مدیره مجمع درخصوص زحمات بسیار سنگینی که برای احداث این کلینیک تخصصی و فوق تخصصی، خیریه مولود بهشتی کعبه متحمل شده است گزارشی ارائه دادند و ضمن ارج نهادن به این تلاش خستگی ناپذیر و ستودنی ابراز امیدواری کردند این مرکز در راستای ارائه خدمات درمانی به بانوان اصفهانی نقش مهم و سازنده ای در شهر اصفهان داشته باشد.
سخنرانی خانم دکتر صفورا روح الامین

سخنرانی خانم دکتر صفورا روح الامین
اعضای جلسه

اعضای جلسه
سخنرانی حاج احمد فامیل دردشتی

سخنرانی حاج احمد فامیل دردشتی
در پایان یک تابلو نفیسی از طرف مجمع خیرین سلامت به منظور قدرشناسی از خدمات به اعضای هیات مدیره خیریه میزبان اهدا گردید.
اهداء تابلوی نفیس به اعضای هیات مدیره

اهداء تابلو تفیس
اعضای جلسه

اعضای جلسه
اعضای جلسه

اعضای جلسه