آئین تقدیر از پزشکان و دندانپزشکان خدمتگزار ایتام تحت پوشش انجمن مددکاری امام زمان (عج)

آئین تقدیر از پزشکان و دندانپزشکان خدمتگزار ایتام تحت پوشش انجمن مددکاری امام زمان (عج)

آئین تقدیر از پزشکان و دندانپزشکان خدمتگزار ایتام تحت پوشش انجمن مددکاری امام زمان (عج) ظهر پنجشنبه مورخ 1402/10/14 در سالن اجتماعات ساختمان مرکزی انجمن برگزار گردید.
ابتدا نماز جماعت ظهر و عصر به امامت حضرت حجت الاسلام گلپایگانی اقامه گردید. سپس مراسم با تلاوتی آیاتی از کلام الله مجید توسط قاری برجسته جناب آقای مقتدایی ادامه یافت.
 یکی از اعضای هیات مدیره انجمن ضمن خوش آمد گویی به همه حاضر محترم، درخصوص برنامه تنظیمی برای تجلیل و تکریم از پزشکان و دندانپزشکان همکار در این انجمن عظیم الشأن گزارشی ارائه نمودند.
در ادامه آقای دکتر سیدحسن امامی که از پزشکان شاخص و خدمتگزار در جامعه می باشند سخنان مشروحی در رابطه با جایگاه خدمت به ایتام خصوصاً در حوزه سلامت ارائه نمودند.
اقامه نماز ظهرو  عصر

اقامه نماز ظهر و عصر
آقای مقتدایی

آقای مقتدایی
حاج جواد بهمن پور

سخنرانی آقای رضازاده
همچنین آقای دکتر بهشتی از میهمانان و مدعوین مراسم تحلیل جامعی از خدمات در حوزه خانواده های بی سرپرست و ارتقاء سلامت فرزندان تحت پوشش انجمن به حضار ارائه نمودند. در ادامه آقای سیدحسین رضازاده در رابطه با مأموریت های انجمن در ابعاد مختلف زندگی خانواده های تحت پوشش و کفالت ایتام در همه شئون زندگی گزارش مشروحی به حضار ارائه نمودند و تقدیر و تشکر از پزشکان که ماموریت بخش سلامت را عهد دار بودند و بحمدالله خدمات شایان و قبل تقدیری عرضه کرده اند.
در همین رابطه از مدیریت مدبرانه جناب آقای دکتر محمد جاودان مدیر درمانی انجمن که برنامه های جامع و سیاست های تنظیمی جهت درمان سرپائی خانواده ها در درمانگاه انجمن و همچنین سایر خدمات درمانی در مراکز درمانی سطح شهر را مدیریت کرده اند، تقدیر و تشکر گردید.


اعضاء جلسه
اعضاء جلسه

آقایان رضازاده، یراقی، دکتر جاودان، سهرابی و دکتر امامی


اعضاء جلسه

متن الواح اهدایی به پزشکان

با نام و یاد خدا
پیامبر اکرم(ص) با نشان های دو انگشت خود فرمودند:
أنا و كافِلُ اليَتيمِ كَهاتَينِ في الجَنَّةِ
من و سرپرست یتیم در بهشت مانند این دو انگشت در کنار هم هستیم
سرکارخانم/جناب آقای دکتر ...
مکتب اسلام منظومه ای از زیباترین ارزش های انسانی و حیات بخش است که هرکس در شعاع تابناک آن قرار گیرد، مشمول لطف بی پایان آن خواهد بود
حمایت خالصانه و پشتیبانی از خانواده های ایتام توفیق سترگی است که تنها نصیب بندگان شایسته می گردد که سیره اهل بیت علیهم السلام سرلوحه عمل خویش قرار داده اند
به مصداق حدیث منقول از امام رضا علیه السلام که فرمودند:
"من لم یشکر المنعم من المخلوقین لم یشکر الله عز و جل"
هرکه سپاس مردم نعمت دهنده را نگوید، سپاس خدای بزرگ را نگفته است و به پاس خدمات و تشریک مساعی های حضرتعالی بر خود وظیفه دیدیم از الطاف کریمانه جنابعالی تقدیر و تشکر نموده و توفیقات روزافزون ما از خداوند متعال مسئلت داریم.
بدون شک نامتان برای همیشه بر لوح زرین تاریخ پرافتخار خادمان ایتام خواهد درخشید
امید است در سایه توجهات ولی الله الالاکبر، بقیه الله الاعظم، مولای انس و جان اباصالح المهدی حجت ابن الحسن العسکری(عجل الله تعالی فرجه الشریف) در راه ولایت علوی موفق و مؤید باشید.
رئیس واحد درمان انجمن مددکاری امام زمان(عج)
دکتر محمد جاودان
مدیرعامل انجمن مددکاری امام زمان(عج)
علی محمد سهرابی
1402/08/28

اهداء الواح به پزشکان منتخب عضو کادر درمانی انجمن توسط اعضا هیات مدیرهاعضای جلسه

اعضای جلسه

اعضای جلسه

اعضای جلسه

اعضای جلسه