نشست خیرین سلامت در خیریه حضرت ابوطالب (ع)

نشست خیرین سلامت در خیریه حضرت ابوطالب (ع)

جلسه خیرین سلامت ظهر یکشنبه 1403/09/02 در انجمن خیریه حضرت ابوطالب(ع) بیمارستان کاشانی با حضور جمعی از خیرین و مدیرعامل مجمع خیرین سلامت استان اصفهان آقای سیدحسین رضازاده و شخصیت های برجسته و مدیران انجمن ها و خیریه های استان اصفهان با صرف ناهار کاری درخصوص تأمین اعتبار مورد نیاز جهت تعمیر و راه اندازی دستگاه MRI بیمارستان تشکیل گردید.
ابتدا آیاتی از کلام الله مجید تلاوت گردید و سپس یکی از ذاکران با اخلاص اهل بیت(ع) مدیحه سرایی در مدح مولی الموحدین امام علی(ع) و ذکر توسل به حضرت زهرا(س) نمودند.
در ادامه حاج محسن خلیلی مدیرعامل خیریه، ضمن خیرمقدم به خیرین و طرح موضوع، خواستار مشارکت خیرین در جهت رفع مشکل بیمارستان کاشانی که مرکز ریفرال ترومای استان اصفهان و قطب آمایشی هفت کشور می باشد و لزوم تسریع در اورهال کردن این دستگاه را یادآور شدند.
 
سپس آقای مهندس محمدرضا کجانی ضمن ایراد سخنرانی در رابطه با جایگاه و خدمات این بیمارستان به بیماران اورژانسی و جاده ای درخواست تأمین اعتبار مورد نیاز را نمودند که به لطف الهی و عنایات حضرت زهرای مرضیه(س) مبلغ یک میلیارد و پانصد و هفتاد میلیون تومان خیرین تقبل نمودند که ان شاءالله در اولین فرصت، این دستگاه راه اندازی و خدمات به بیماران را ارائه نمایند.